אנחנו מודיעים בצער על סגירתו של הפרוייקט. עברו כמעט 10 שנים מאז יצאנו לדרך. הכרנו אנשים מופלאים ולמדנו המון דברים. אבל לכל דבר טוב יש סוף. בתאריך ה-30 ביולי האתר יפסיק את פעילותו ולא תהיה עוד גישה לתכנים דרך האתר.
שלכם - צוות טו-בי

דרדסי השף מצילים את זללני
התלמידים יצטרכו לשתף פעולה, על מנת למצוא את המתכון המושלם, ולהכין אותו בזמן על מנת להציל את זללני מידיו של גרגמל הרשע.תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: ה' - ו'
יוצר/י המשחק : טל ירמיהו, חנה שוטי, אורטל סרוסי, ורד מוטולה

דרישות מוקדמות

ידע בפעולות חשבון אלמנטריות: חיבור, חיסור, כפל, חילוק מספרים שלמים, שברים ומספרים עשרוניים. מעבר בין שברים פשוטים לשברים עשרוניים ולהפך.  


טל ירמיהו, חנה שוטי, אורטל סרוסי, ורד מוטולה

הכירו את המשתתפים


 • בר-מוח

  דרדס ידען, אך שחצן ומרגיז. מרכיב משקפיים. נוהג לצטט את דרדסאבא ונחשב לסגנו, לפחות בעיני עצמו. בר-מוח הוא חברו הטוב של ביש-גדא, הדרדסים הכי פחות אהובים עליו הם בר-כוח וקונדסון.

 • בר-כוח

  הדרדס החזק ביותר. מבחינה חיצונית, מבדיל אותו מהאחרים קעקוע של לב אדום על זרועו. הוא ספורטאי וחובב הרמת משקולות. חברו הטוב ביותר של חרוצון.

 • דרדסית

  דרדסית היא הדרדס היחיד ממין נקבה בכפר. בעלת שיער בלונדיני גלי ארוך, ריסים ארוכים, שמלה לבנה ועקבים גבוהים. היא מושא אהבתם של כל הדרדסים בכפר.

 • בישגדא

  דרדס מגושם, גמלוני וחסר מזל. ידידו הטוב ביותר של בר-מוח, ובעצם היחיד שמסוגל לסבול את הטפות המוסר שלו.

 • קונדסון

  דרדס חובב מעשי קונדס, כאשר המטרה העיקרית שלו היא בר-מוח. נוהג לתת במתנה חבילה ארוזה בעטיפה צהובה עם סרט אדום תוך כדי קריאתו "הפתעה!".


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות