המורה - טכנולוג או פדגוג או מה שביניהם? עד כמה שילוב הטכנולוגיה בהוראה - עבודה מסביב לשעון
המשחק מיועד עבור חדרי מורים. מציף בעיות ודילמות הקשורות במשאבים הנדרשים מהמורים לשילוב הטכנולוגיה במהלך ההוראה. האם שילוב הטכנולוגיה במהלך ההוראה היא חובה או בחירה. תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
כיתות: אקדמיה
יוצר/י המשחק : אורלי שיפמן ברזלי

דרישות מוקדמות

אין דרישות מוקדמות למעט הכרות בסיסית עם המקלדת.


אורלי שיפמן ברזלי

הכירו את המשתתפים


 • דינה איתן מנהלת בית הספר "חושן"

  דינה שימשה מנהלת פרוייקטים טכנולוגיים בחברת "תפוח" שעסקה במיזמים עסקיים בחרות נחשלות באפריקה. לפני 5 שנים החליטה לעשות הסבה להוראה. במהלך 3 שנים עסקה בהוראת הפיסיקה והקימה מגמת סייבר בבית הספר בו לימדה. במקביל עשתה תואר בניהול, זכתה במכרז לניהול בית הספר .

 • שרה וייסברג

  שרה וייסברג מלמדת בבית הספר כ 26 שנה. בעוד 6 שנים היא אמורה לצאת לפנסייה. כל שנותיה לימדה את תלמידיה בעזרת הספרים, המחברות והלוח ששירתו אותה נאמנה. היא חושבת שהדרך בה היא מלמדת היא דרך מצויינת, שהתלמידים מאד נהנים ושאין כל סיבה שתשנה מדרכיה ותתחיל ללמד בצורה שונה. היא מאמינה בלמידה הפרונטאלית, שהוכיחה , לדעתה, את עצמה, וגידלה דורות שלמים של אנשים מוצלחים ומוכשרים.

 • נעם נצר

  נעם נצר, רווק, החל את עבודתו בבית הספר "חושן" בשנת הלימודים הקודמת, לאחר שסיים את לימודיו בסמינר. להפתעתו גילה,  שבית הספר פועל על פי דגמי הוראה ישנים ומיושנים. הוא עושה כמיטב יכולתו על מנת לשלב את התקשוב בהוראה ויושב שעות רבות בבית על מנת להכין לתלמידיו שיעורים מעניינים ומרתקים. 

 • נעמה עודד

  נעמה עודד, משמשת כיו"ר ועד ההורים של בית הספר כשנתיים. במהלך השנה האחרונה , התלוננו בפניה הורים רבים בקשר לכך שבבית הספר לא מקנים לתלמידים מיומנויות של המאה ה 21 ואין שימוש כלל בטכנולוגיה במהלך ההוראה והלמידה. 

 • צעירה יודוביץ

  צעירה, מלמדת בבית הספר 5 שנים.  לפני שנתיים נולדו לה תאומות. לאחר חצי שנה של חופשת לידה חזרה לעבודה. היא מסתייעת במטפלת ובהוריה אך כמובן מבלה שעות ללא שינה. היא מעידה על עצמה שאינה מיומנת מחשב והכנת מערכים משולבי טכנולוגיה גוזלים ממנה זמן יקר שאינו מצוי.  


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות