תקווה ישראלית 2025 לאן מועדות פנינו?
צוות שכינס שר החינוך, ובו חברים נציגי ארבעת השבטים בחברה הישראלית (יהודים-חילונים, דתיים-לאומיים, חרדים וערבים), נדרש להתלבט על אופיה העתידי של ישראל.תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
כיתות: י' - אקדמיה
יוצר/י המשחק : יונתן מנדלס

דרישות מוקדמות

אין


יונתן מנדלס

הכירו את המשתתפים


 • איברהים מחאמיד

  איברהים הינו אב לשלושה ילדים מקסימים ומתגורר באום אל פאחם. פעם חלם לפתוח מסעדה איטלקית בעירו, אך ברגע שהבין שזה לא עומד לקרות פנה להוראה והוא שמח מאוד על כך. בית הספר שלו חבר ביוזמת "תקווה ישראלית" זה שנתיים. הוא אוהב לטייל, לבשל (אלא מה) ולשחק שח מט. 

 • יואב קמחי

  יואב הוא אב לילדה בת שנתיים ומתגורר בראשון לציון. הוא היה אחראי לכך שבית הספר שלו הצטרף ליוזמת "תקווה ישראלית" וכעת מוביל את הפעילות. יואב מת על הים, הוא שט במפרשיות ומנגן על כלי הקשה בהרכב מוזיקלי. 

 • מרים קדמיאל

  מרים היא ד"ר לסטטיסטיקה ומומחית לתכנון חברתי המתגוררת בירושלים. היא אם לשני ילדים ואוהדת שרופה של הפועל ירושלים בכדורסל. מרים עובדת במשרד החינוך זה 12 שנה בתפקידים שונים וחולמת להתמנות יום אחד למנכ"לית המשרד.

 • הרב אליעזר כהן

  הרב כהן הוא אב לחמישה ילדים מקסימים המתגורר בביתר עילית. הוא אוהב ללמוד בחברותא, לקרוא ספרי פרוזה ובפרט ספרי מתח. בית הספר שלו חבר ביוזמת "תקווה ישראלית" כבר חצי שנה. 

 • נורית תמרי

  נורית מתגוררת בגבעת שמואל והיא אם לשני ילדים מקסימים. היא חולמת לעבור לגור בגליל ונוסעת לטייל שם בכל הזדמנות. היא אוהבת מאוד מוזיקה בכלל ואופרה בפרט. בית הספר שלה חבר ביוזמת "תקווה ישראלית" כבר שנה, היא התמנתה למובילת התוכנית לפני שלושה חודשים. 


מקורות מידעביקורות (1)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות