משחקים בשלום האם כל האמצעים כשרים לשלום? האם כל מה שחוקי הוא מוסרי? האם בשם הדמוקרטיה ניתן לבצע מהלכים לא דמוקרטיים?
משחק תפקידים בו תלמידי הכיתה יתבקשו להיכנס לנעליהם של מקבלי ההחלטות.תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: ז' - ט'
יוצר/י המשחק : טלמור בן חיים

דרישות מוקדמות

אין


טלמור בן חיים

הכירו את המשתתפים


 • יעל דגני

  יעל הייתה בעבר שרת החינוך ונבחרה בבחירות האחרונות להיות יו"ר מפלגת הליכוד, היא מחזיקה בדעות ימניות ושוללת בכל מחיר הסכם שלום תמורת החזרת שטחים.

 • מיכאל ירדן

  מיכאל התחיל את תפקידו כראש ממשלה לפני שנתיים, הוא בא ממשפחה פוליטית מאוד, אביו היה יועץ לענייני ביטחון לראש הממשלה לפני 20 שנה, דודו היה יו"ר הכנסת, ורבים מבני משפחתו פעילים פוליטיים מגוש השמאל. מיכאל חונך לשלום עם כל הסובבים אותו וכאשר הגיע לתפקיד ראש הממשלה הבטיח שיעשה ככל יכולתו ליצור שלום.

 • ירון משולם

  ח"כ חדש ממפלגת הליכוד באופוזיציה, בעבר התנגד להסכם אוסלו וטען שלא ניתן ליצור שלום אמיתי בין העמים, ההצעה שהציע לו ראש הממשלה הינה קפיצת מדרגה משמעותית עבור הקריירה שלו.

 • שרון פרנקל

  שרון הייתה בעבר בראש מפלגת מרכז, כאשר מפלגתה איבדה מכוחה היא בחרה לעבור למפלגת השלטון. שרון מתנגדת להעברת הסכם השלום כפי שהוא. במידה ולא יהיה שינוי מהותי בסעיפי נתינת הנשק ופינוי חלק מההתנחלויות שרון לא תתמוך בהסכם ועשויה ללא תחליף הולם מהאופוזיציה להפיל את הממשלה. 

 • מנטו מנגשה ספיר

  שרה ח"כ וותיקה ומוערכת מטעם מפלגת הימין, היא מתנגדת בכל תוקף להסכם, היא ומפלגתה קוראים ליציאה של כלל הציבור להפגין כנגד ראש הממשלה. 


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות