אנחנו מודיעים בצער על סגירתו של הפרוייקט. עברו כמעט 10 שנים מאז יצאנו לדרך. הכרנו אנשים מופלאים ולמדנו המון דברים. אבל לכל דבר טוב יש סוף. בתאריך ה-30 ביולי האתר יפסיק את פעילותו ולא תהיה עוד גישה לתכנים דרך האתר.
שלכם - צוות טו-בי

הצילו את הפילים בעיות זמן, מהירות ודרך
מתמטיקה יכולה להיות מרתקת וחוויתית. אפריקה...שמורת הטבע סרנגטי...

חבורת 124 היא חבורת פקחים שסיסמתה: ״כל משימה בכל שעה בכל מקום״. 

הצטרפו אליה ונסו להציל עדר פילים שנקלע לצרה, תוך חישובי בעיות זמן, מהירות ודרך.תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: ח' - ט'
יוצר/י המשחק : רוני זהבי (tobe), מונה מסראווה (תיכונט)

דרישות מוקדמות

היכרות עם בעיות זמן, מהירות ודרך. 


רוני זהבי (tobe), מונה מסראווה (תיכונט)

הכירו את המשתתפים


 • ג'יימס טנדר

  נהג רכבי שטח במרחבי השמורה כבר שנים רבות. בשל היותו בן לשבט המסאי, הוא מכיר כל פינה בשמורה. לפני שנה הצליח לחלץ משאית עם קרנף בוגר שנסחפה בנהר, ומאז נחשב לנהג הטוב באפריקה!

 • דוקטור פיליה

  סיימה את לימודי הוטרינריה בהולנד בהצלחה מרובה. לפני חמש שנים עברה להתגורר בגבורון בירת בוטוצואנה.  הקדישה את חייה להגנה על חיות הבר, משימה קשה מאוד בימים אלה כשהצייד יצא משליטה. יש לה בבית גור ג'ירף צעיר שנמצא פצוע ליד אמא שלו שהומתה בידי ציידים, ושני שימפנזים שהיא מגדלת מהיום שנולדו.

 • רייני שמש

  סיימה את לימודי הגיאוגרפיה בהצלחה רבה בלונדון, לפני שהחליטה להיות חזאית באיזורים הטרופיים של העולם. מאז היא מייעצת למשלחות מחקר ולמגלי ארצות לפני צאתם לדרך, בעיקר באפריקה ובברזיל. ההבנה שלה במזג האוויר והיכרותה עם תהליכי היווצרות הגשם, הפכו אותה למומחית מספר אחת בעולם בחיזוי. 

 • אייזיק ונטיל

  מפרק מרכיב וממציא מלידה. את המנוע באוטו של אבא שלו הוא פרק כבר כשהיה בן 10, רק כדי לראות איך הוא פועל. מאז למד להכיר מכונות רבות. מוכר כמומחה מספר אחד באפריקה בטיפול ברכבי 4X4 ובתיקון תקלות בתנאים קשים.  

 • מייק סאפארי

  איש הביטחון של השמורה כבר 4 שנים. אחרי שנים רבות כחייל במארינס והשתתפות בקרבות באפגניסטן, ראה סרט על צייד פילים באפריקה והחליט להיות שומר בשמורת הסרנגטי. 

  עד כה תפס 12 ציידים.


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות