האם לבנות כור גרעיני בישראל? בניית כור גרעיני בישראל - האתגר
במשחק זה ייפגשו אנשים מתחומים שונים ויתדיינו על יתרונותיו וחסרונותיו של בניית כור גרעיני להפקת חשמל בישראל.תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: ז' - ט'
יוצר/י המשחק : מחמד עלי חדיש

דרישות מוקדמות

אין


מחמד עלי חדיש

הכירו את המשתתפים


 • ד"ר גרעינה אנרג'י

  ד"ר אנרג'י סיימה את לימודיה בהצטיינות בטכניון בפקולטה לפיזיקה בהתמחות בפיזיקה של גרעין האטום. מחקריה עוסקים ביצירת אנרגיה מפיצול גרעין האטום ובדיקת הסכנות הכרוכות בכך. ד"ר אנרג'י מעודדת את הממשלה לבנות כורים גרעיניים לעתיד יציב יותר כלכלית למדינת ישראל.

 • מר אקו נומי

  מר נומי הוא מנהל משרד הכלכלה בישראל עשרות שנים, הוא איש מוערך מאוד שההערכה אליו חוצה את גבולות הפוליטיקה ולא משנה איזה צד עולה לשלטון, תמיד יש להם אוזן קשבת. אף אחד לא מטיל ספק שהאינטרסים של מר נומי הם לטובת מדינת ישראל. 

 • רב אלוף טובי טחון

  רב אלוף טובי טחון הוא גיבור מערכות ישראל ואיש צבא בכל רמ"ח איבריו שהקדיש את כל החיים שלו לביטחון מדינת ישראל. את רב אלוף טחון לא מעניינת הסביבה, הכסף או כל דבר אחר מלבד ביטחונה ושלומה של מדינת ישראל והוא לא מוכן להתפשר עליו.

 • גב אליס ביבה

  גב אליס ביבה חונכה מגיל קטן לדאוג לסביבה, בין אם זה הסביבה הדוממת ובין אם זה הסביבה החיה: בני אדם ובעלי חיים. גב ביבה חושבת שהאדישות של האנשים יכולה לבגוע בהם ועל כן היא לא מקלה ראש בשום נושא סביבתי, תמיד עושה שיעורי בית ומגיעה לדרוש תשובות ולא מוותרת לאף אחד. 


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות