שותפות תלמידים באמית דיון לקראת יציאה לסמינר יא'
אתם חבורה מובילה של תהליך לבניית סמינר לשכבת יא' בבית הספר. החבורה מורכבת מתלמידים שבחרו להיות בצוות זה, מחנכי השכבה ומוביל חברה וחיבורים בבית הספר. תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: י' - אקדמיה
יוצר/י המשחק : דניאל שטיינר

דרישות מוקדמות
דניאל שטיינר

הכירו את המשתתפים


 • ירמי

  ירמי מאוד דומיננטי בשכבה, וגם מאוד פעיל במועצת הנוער העירונית. פעיל כבר כמה שנים (עוד מכיתה ט') בנוער של מפלגת הציונות הדתית ואפילו קיים מספר מפגשים עם בצלאל סמוטריץ', שמועיד אותו לגדולות. 

 • רבקי

  רבקי תלמידה טובה ומאוד מוערכת על ידי המורים. נבחרה להיות בצוות המארגן של הסמינר על ידי המחנכת שלה שרית. תמיד מתנדבת ומעורבת במה שקורה בנתיב הבנות בבית הספר. היא גם מדריכה מאוד אהובה בבני  עקיבא.

 • הרב דודי

  הרב דודי ותיק בבית הספר. רכז שכבת יא' מזה 6 שנים. אוהב את בית הספר אך מחזיק בגישה מאוד שמרנית ביחס לתפקיד בית הספר והמבנה שלו.

 • אסנת

  אסנת מחנכת צעירה יחסית ומאוד אוהבת את תפקידה בנתיב הבנות. כבר בשנתה השניה מונתה להיות רכזת חברתית, ועם השינוי לחברה וחיבורים התחברה מאוד לרעיון של שותפות ומנהיגות תלמידים. היא עצמה, היתה מנהיגה דומיננטית באולפנא בה התחנכה, ואף המשיכה כקומונרית בסניף גבעת שמואל. 

 • הרב נחמיה

  הרב נחמיה מנהל את בית הספר כבר 5 שנים. עם כניסתו החלו תהליכי התחדשות רבים בבית הספר. הוא החל בפיתוח סביבות למידה, אחר כך הדגיש נושאים של אקלים בצוות ובין תלמידים, ולאחרונה קידם עם הצוות האסטרטגי של "השלם" מעורבות הולכת וגוברת של תלמידים.


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו