בעד או נגד חיסון קורונה לבני נוער האם לחסן בני נוער נגד קורונה?
בבתים רבים בישראל מתעורר ויכוח בין ההורים האם לחסן נגד וירוס הקורונה את הילדים, והחל מאיזה גיל? עזרו להורים לקבל החלטה.תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
כיתות: ז' - ח'
יוצר/י המשחק : אלדר בן שושן וליגל לנקרי

דרישות מוקדמות

מיומנויות הבעת עמדה

יכולת שכנוע בשיח

יכולת ביסוס על מקורות מידע

יכולת הבעה בכתב


אלדר בן שושן וליגל לנקרי

הכירו את המשתתפים


 • הרב שלוימה

  הרב, הוא מורה בישיבת תלמוד תורה בבני ברק. הוא מאמין כי הכל בידי שמיים, מה שצריך לקרות קורה. המאבק בקורונה צריך להיות רוחני, ע"י חיזוק האמונה ובתפילות רבות.

   

 • דוקטור רבינוביץ

  דוקטור רבינוביץ היא רופאת ילדים, אם לארבעה ילדים בגילאי 5-16. מאמינה כי חיסונים בכלל הם תרופה מצילת חיים אך מתנגדת לחיסון הילדים נגד קורונה. החיסון לא באמת נוסה על ילדים לפי כל השלבים ולכן לא הוכחה התועלת שלו .

 • מוטי כהן

  מוטי כהן הוא נציג משרד הבריאות עוסק בהסברה ובהנגשת מידע רפואי לציבור . בשנה האחרונה עסק רבות בחשיבות נושא ההתחסנות נגד קורונה בכלל ובקרב ילדים ונוער בפרט.  לפי נתוני משרד הבריאות חלו בקורונה לא מעט ילדים ובני נוער.

 • אילן נווה

  אילן נווה הוא תלמיד כיתה ז', נציג מועצת תלמידים בבית ספר במרכז הארץ. אילן מתחבר מאוד למקצוע המדעים וחוקר רבות על וירוס הקורונה ועל יתרונות החיסון. אילן, כמו כל נער מתבגר רוצה לחזור לשגרת חיים רגילה, ללא הגבלת חופש התנועה.  

 • אביבה וייס

  אביבה וייס, לא התחסנה בעצמה נגד וירוס הקורונה. כמו כן, היא לא חיסנה את ילדיה בחיסונים למחלות נוספות מהחשש שהחיסונים מכילים חומרים כימיקליים המזיקים לגוף. אביבה חושבת שהחיסון הוא חדשני ולא יעיל בהכרח, היא מפחדת שילדיה יפגעו ממנו בעתיד. 


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו