מועדון הקיסר דמות המורה בקולנוע: סוגיות חינוכיות
מנכ"לית משרד החינוך, הגב' דורה ידעי, צפתה אתמול בערב בסרט "מועדון הקיסר" והתרגשה מאוד. חייבים לדון בנושאים שעולים מהסרט, היא אמרה לבעלה שאכל פופקורן בשלווה ואמר לה: "בשביל מה יש לך יועצים שמקבלים משכורת? דברי איתם!"

דורה מיהרה לכנס אתכם, יועצות ויועצים חינוכיים, כדי לדון בתפקיד המורה ובייעודו של החינוך. תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
כיתות: אקדמיה
יוצר/י המשחק : יוכי שלח

דרישות מוקדמות

צפייה בסרט "מועדון הקיסר"

קריאת המאמרים המופיעים במשאבים

קריאת מחברת הקורס


יוכי שלח

הכירו את המשתתפים


 • טל יושר

  טל,

  את מוטרדת מאוד מחוסר היושר בחברה בכלל ובכיתה בפרט. העתקה במבחן, רמאות  ותרבות השקר הם לדעתך הבעיה מספר אחת! טוהר בחינות הוא הכלל הראשון שצריך להילמד במערכת החינוך. אסור להשלים איתו!

   

 • חנוך בן העם

  חנוך, 

  הגישה החינוכית שלך דוגלת במעורבות חברתית בקהילה, בעיקר של בני עשירים הלומדים בבתי ספר פרטיים, שאינם מכירים כלל את החברה בה הם חיים. מבחינתם, העיקר להצליח כלכלית ולא חשוב מה המחיר. אתה טוען שמעורבות חברתית בקרב אנשים נזקקים תגרום לבני העשירים להבין שעליהם לתרום לזולת ולא להתרכז רק בעצמם. 

 • זהבי כספי

  זהבי, לפי תפיסת העולם שלך כל אחד צריך לקבל את החינוך הטוב ביותר שהוא יכול להשיג בכסף. העולם הוא לא שוויוני, ולכן גם החינוך איננו כזה. אין מה להתייפייף בעניין הזה...

 • אבי אביבי

  .אבי, תפיסת העולם שלך היא שההורים הם הקובעים את סוג החינוך הדרוש לילדיהם. אלו הילדים שלהם והם יודעים מה טוב בשבילם. המורים צריכים לשים לב שלא  לגרום לקונפליקט בין ההורים לילדם!

 • אושרת אידיאה

  .אושרת, לפי תפיסת העולם שלך גם ילדים שהם בנים למשפחות עשירות עלולים להיות אומללים. אושר לא שווה לכסף. לכן, צריך לטפל גם בבני עשירים הלומדים בבית ספר פרטי ולבחון את הבעיות האישיות שלהם. למשל, קשר בעייתי עם הורים לוחצים, חוסר יכולת לעמוד בציפיות החברתיות, ועוד ועוד


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו