יחסים בכפייה
המשחק מתקיים בבית ספר השלום, יולי תלמידת כיתה ח' נקלעת לבעיה קשה. היא נמצאת בזוגיות לא מבחירה עם נמרוד תלמיד כיתה יב׳ שמאיים עליה שאם היא תיפרד ממנו הוא יפגע בה ובמשפחתה. יולי מחליטה לשתף את חברותיה, נועה ואלונה ואת אחיה הגדול, שגיב. שגיב הוא תלמיד כיתה יב׳ והוא חבר מאוד טוב של נמרוד. כשיולי משתפת אותם היא מכניסה גם אותם לדילמה, האם הם אמורים לשתף מבוגר אחראי או לא? תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: ז' - יב'
יוצר/י המשחק : איה סקלי, מיקי בן נאים, שון דניאל רטפן, הילי גרף, מאיה משען

דרישות מוקדמות

קראו את המשאבים ואת ההסבר על הדמויות.


איה סקלי, מיקי בן נאים, שון דניאל רטפן, הילי גרף, מאיה משען

הכירו את המשתתפים


 • יולי גלבוע

  תלמידת כיתה ח׳. נמצאת בזוגיות לא מבחירה עם נמרוד תלמיד כיתה יב׳ וחברו הטוב ביותר של אחיה הגדול שגיב. נמרוד מאיים עליה שאם היא תפרד ממנו הוא יפגע בה ולכן הם עדיין נמצאים בזוגיות. יולי לא רוצה לשתף מבוגר כי היא מפחדת שנמרוד ישמע שהיא "הלשינה" עליו הוא יכעס עוד יותר ויפגע בה ובמשפחתה. יולי מחליטה לשתף את חברותיה הטובות, אלונה ונועה ואת אחיה הגדול שגיב. היא מבקשת מהם לא לשתף אף מבוגר.

 • שגיב גלבוע

  שגיב גלבוע הוא תלמיד כיתה יב׳, אחיה הגדול של יולי תלמידת כיתה ח'. והחבר הכי טוב של נמרוד, נמרוד חברו הטוב ויולי אחותו הקטנה נמצאים בזוגיות, יולי בכלל לא רוצה להיות עם נמרוד, נמרוד מאיים על יולי שלא תפרד ממנו ולכן הם ביחד. שגיב לא יודע על הזוגיות. כשיולי חושפת בפניו את הזוגיות שגיב מתעצבן ורוצה ללכת לדבר עם נמרוד ויולי דורשת ממנו לא לעשות את זה, שגיב בעד לשתף מבוגר אחראי במה שקורה.

 • אלונה כהן

  אלונה היא חברתה של יולי, יולי מנהלת זוגיות עם נמרוד תלמיד כיתה יב׳ שמאיים עליה שתהיה איתו ושאם היא תפרד ממנו הוא יפגע בה ובמשפחתה. אלונה לא יודעת על הזוגיות וכאשר היא שומעת על זה היא לא יודעת האם לשתף מבוגר אחראי וללכת נגד בקשתה של יולי או לא לשתף מבוגר.

 • נועה לוי

  חברתה של יולי, יולי מנהלת זוגיות עם נמרוד תלמיד כיתה יב׳ שמאיים עליה שתהיה איתו ושאם היא תפרד ממנו הוא יפגע בה ובמשפחתה. נועה לא יודעת מזה עד שיולי מחליטה לספר לחברותיה, נועה ואלונה, ולאחיה הגדול שגיב על מה שקורה איתה ועם נמרוד, על זה שהוא מאיים עליה ועל זה שהיא לא רוצה להיות איתו בכלל. כשיולי חושפת בפניהם את זה היא מבקשת שלא יספרו לאף מבוגר אבל נועה דואגת ליולי ורוצה לשכנע אותה ואת אלונה חברתם לספר למורה או לאחד ההורים שלה.


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות