בעד ונגד משחקי מחשב כתיבת טיעון
מה דעתם של ההורים ושל הילדים על השפעת משחקי מחשב בקרב בני נוער? תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
כיתות: י'
יוצר/י המשחק : ליאת רבינוביץ

דרישות מוקדמות

כתוב דעתך


ליאת רבינוביץ

הכירו את המשתתפים


  • ד"ר בי ג'יי פוג

    מקים "מעבדת הטכנולוגיה המשכנעת" באוניברסיטת סטנפורד שבקליפורניה. פסיכולוג ואבי התחום המכונה "טכנולוגיה משכנעת", תחום שבו מערכות דיגיטליות ואפליקציות - ובהן טלפונים חכמים, מדיה חברתית ומשחקי וידיאו - מכוּונות לשינוי מחשבות והתנהגויות אנושיות.

  • גב' כהן

    אני אמא, ובני מרבה לשחק במשחקי מחשב. נהיה לי בן רובוט, כל יציאה מן הבית גורמת למריבה, הצעה לבילוי נהייתה עול מבחינתו, הוא התנתק מרוב החברים האמיתיים ומצא לו חברים שהוא מדבר איתם בעת משחק, מה זה? איך הגעתי למצב הזה? יש לי מועקה קשה בנוגע למה שהבן שלי נהיה. ילד ספורטיבי וחברותי שבמהלך החופש כולו 'תקוע' מול המסך בעיניים מזוגגות, ואין לי שליטה על זה, כי אם אנתק את החשמל תתעורר פה מלחמה שאיני מסוגלת להתמודד איתה. בבקשה אל תגידו לי שזה עדיף על הסתובבות בחוץ. הכול עדיף על הבהייה האין־סופית הזאת, על שיחות עם אנשים וירטואליים מול מסך טלוויזיה. מה עושים? הקיץ הזה הוא סיוט!

  • לירן

    אני נהנה לשחק במשחקי מחשב. אני מחפש תחרותיות ושואף להשתפר במיומנויות. במשחקי מחשב אני מקבל פרסים. נכון שאני מבלה שעות רבות מול מסך המחשב, אבל בזכות זה אני רוכש מיומנויות שלא הייתי רוכש בשום מקום אחר.


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות