אנחנו מודיעים בצער על סגירתו של הפרוייקט. עברו כמעט 10 שנים מאז יצאנו לדרך. הכרנו אנשים מופלאים ולמדנו המון דברים. אבל לכל דבר טוב יש סוף. בתאריך ה-30 ביולי האתר יפסיק את פעילותו ולא תהיה עוד גישה לתכנים דרך האתר.
שלכם - צוות טו-בי

להציל את הזמן דילמה בניהול סדר יום לבני נוער
אורי  תלמיד כיתה ח' , בן 14 נדרש להתמודד עם עומס הלימודים והחוגים ולקבל החלטה כיצד לשלב את לימודיו ואימוני הכדורסל מבלי שיפגעו הישגיו הלימודיים והספורטיביים.תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: ו' - ח'
יוצר/י המשחק : שרית בר לב, יפית רשטיק, שרון שטיינברג

דרישות מוקדמות

חישוב אחוזים

שימוש בסיסי בתוכנת אקסל


שרית בר לב, יפית רשטיק, שרון שטיינברג

הכירו את המשתתפים


 • נדיה

  נדיה בת 45, שופטת בבית משפט השלום בגבעתיים. נדיה היתה קפטנית של קבוצת הכדורעף - מעופפות עפולה, וזכתה באליפות המדינה מספר פעמים. נדיה מעודדת את משפחתה לעסוק בספורט ולשמור על אורח חיים בריא.

  נדיה תולה ציפיות בבנה הבכור, אורי וצופה לו עתיד מזהיר בתור כדורסלן.

 • חנניה

  בן 47, מהנדס תעשיה וניהול. חנניה מאמין שהשכלה וציונים טובים תוביל לרכישת מקצוע יציב ולקבלה ללימודים גבוהים בעתיד. חנניה מחנך את ילדיו למצוינות. הוא מאמין שספורט הוא תחביב בלבד, ובמילא הבן שלו לא יהיה עומרי כספי הבא...

 • יובל

  יובל חבר טוב של אורי עוד מהגן. יובל משחק עם אורי בקבוצת הכדורסל ובן כיתתו. יובל תלמיד ושחקן כדורסל מצטיין ומצליח לשלב בקלות עיסוקים רבים: צופים, לימודים והספורט. 

 • גד גודס

  המאמן גודס מאמין שכדי לפתח קריירה יש להתאמן. הצלחת הקבוצה תלויה בהשתתפותו הפעילה של אורי. מאמין שאימוני כדורסל תורמים להצלחה בתחומים שונים בחיים ועל כן על אורי להמשיך באימונים. גד הוא מאמן קשוח ושואף למצוינות. 

 • ציונה

  מורה ותיקה בת 45. אוהבת מאוד את תלמידיה. מאמינה באורי אך חושבת שללא השקעה יומיומית בלימודים הוא לא ישפר השגיו. חושבת שאורי צריך ללמוד ברצינות רבה יותר ולהפחית את עיסוקיו השונים אחה"צ ולהתמקד בלימודים.


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות