לומדים 2030 האם בעתיד ימשיכו התלמידים ללמוד תחומי דעת?
שנת 2030, עיר חדשה קמה, האם לתכנן לה מערכת חינוך במודל הקיים או שמא יש לעצב מערכת חינוך חדשה המתאימה יותר להתפתחויות הטכנולוגיות והגלובליות?תסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות:
יוצר/י המשחק : פיתוח מקצועי אונליין - המרכז לטכנולוגיה חינוכית

דרישות מוקדמות

אין


פיתוח מקצועי אונליין - המרכז לטכנולוגיה חינוכית

הכירו את המשתתפים


 • מני חדד

  אם היינו שופטים את מני לפי הציונים שלו בלבד, היינו אומרים שמני הוא תלמיד בינוני. הוא מגיע לשיעורים, אך לא נראה שהוא מתאמץ יותר מדי בלמידה שלו. בנקודות ההערכה השונות הוא משיג ציונים טובים, אך לא מעבר לכך.

  כמו תלמידים רבים אחרים, מני מפתח תחביבים רבים ודואג להעסיק את עצמו כמעט בכל רגע נתון. מעבר לעניין שלו בריקוד ובבניית רובוטים, מני גם מפעיל ערוץ יוטיוב פעיל בו הוא מלמד אחרים צעדי ריקוד חדשים שהוא ממציא. למני יש למעלה ממיליון וחצי עוקבים מרחבי העולם.

 • יצחק בר-אל

  לפני שעבר לגור ברמת ים עילית, יצחק התגורר במקומות שונים. הוא גדל בעפרה, למד לתואר ראשון במדעי המחשב בצורה מקוונת לחלוטין דרך Coursera, המשיך לתואר שני ב- MIT ולבסוף החליט שהדבר היחיד שהוא באמת אוהב ורוצה לעשות זה ללמד.

  בבית הספר יצחק נחשב לתלמיד מופרע ואף הושעה כמה פעמים. את האהבה ללימודים הוא גילה רק כאשר התחיל את לימודיו האקדמאיים. את המוטיבציה העצמית ללמידה הוא גילה כשעשה את התואר המקוון, ואת ההשראה והחזון הוא גילה מהמפגשים עם המרצים שלו בתואר השני.

 • חנאן ברהום

  במקור מהכפר עין ראפה ומורה ותיקה בתיכון אבו גוש, חנאן נבחרה להיות המנהלת הראשונה של התיכון הראשון ברמת ים עילית. חנאן מנהיגה בכל מקום בו היא נמצאת, לא רק קבוצת הכדורגל בה היא משחקת בסופי השבוע, אלא גם בתפקידים שמילאה בבית הספר. כרכזת מקצוע אנגלית היא הובילה במשך שנים את תלמידי בית הספר להישגים הגבוהים ביותר במדינה. כסגנית מנהלת, היא הובילה מהלך לשיפור מיומנויות חשיבה מסדר גבוה שרבים ביקשו להעתיק אותו לבתי הספר שלהם. כמנהלת, היא כבר מתכננת את השינויים הבאים שהיא רוצה להוביל.

 • יונית כהן

  יונית עשתה קריירה במשחק החינוך. היא התחילה כמורה בחטיבת הביניים וכיום היא המפקחת האיזורית. עובדת בשיתוף פעולה עם העירייה

 • שרון לביא

  שרון, ילידת שנת 1982, גדלה בעפולה ולמדה בתיכון בן-גוריון בעיר.

  כתלמידה, שרון נחשבה למצטיינת ואף הייתה יושבת ראש מועצת התלמידים. הלימודים תמיד "באו" לה בקלות והכל עניין אותה. 

  לשרון שתי בנות: יעל בת ה- 17 ודניאל בת ה- 8. שתי בנותיה שונות ממנה מאד בכל מה שקשור ללימודים ומתלוננות ללא הירף על השיעמום שהן חוות בשיעורים, בייחוד כשהן יכולות ללמוד הכל לבד דרך האינטרנט. שרון מתקשה להתמודד עם האמירות האלה ולדעתה הן נובעות ממורים לא טובים ומהנהלה מתירנית מדי.


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו