אנחנו מודיעים בצער על סגירתו של הפרוייקט. עברו כמעט 10 שנים מאז יצאנו לדרך. הכרנו אנשים מופלאים ולמדנו המון דברים. אבל לכל דבר טוב יש סוף. בתאריך ה-30 ביולי האתר יפסיק את פעילותו ולא תהיה עוד גישה לתכנים דרך האתר.
שלכם - צוות טו-בי

להציל את ארה"ב הסתברות
הסתברות לכיתה ט'. חזרה על שכיחות ושכיחות יחסית, הסתברות בסיסית, מאורע, שאלות או וגם, חיבור שבריםתסריט המשחק | תצוגה מקדימה
נושא לימוד:
כיתות: ט'
יוצר/י המשחק : ליפז שרעבי

דרישות מוקדמות

חיבור שברים, שכיחות ושכיחות יחסית- רצוי ידע קודם על מנת לחסוך זמן אך ישנם הסברים במשחק.


ליפז שרעבי

הכירו את המשתתפים


 • סופר דוק

  בגיל 10 סיים בגרות במתמטיקה 5 יח"ל

  . לפני שבוע הוא הוציא דוקטורט במתמטיקה (והוא רק בן 15!!!!) חזר לפני יומיים לכיתה ט' רק בשביל להיות ולעזור לחברים.

 • ספיישל

  הנערה הזאת פשוט מיוחדת! אין משהו שהיא לא מצליחה בו! כשהייתה בת 6 פתרה את חידת הקוביה ההונגרית ב- 10 שניות! (וזה עוד כלום...) אז לקרוא חומר עיוני בהסתברות ולפתור שאלות זה לגמרי קלללללללל בשבילה.

 • ינשוף

  כבר בגיל 3 קרא עיתון בעברית, בגיל 5 דיבר עברית, ערבית, אנגלית ורוסית שוטפת. הוא מנגן על פסנתר, חצוצרה וקלרינט. אבל זה לא מה שהכי מעניין בו. לינשוף יש זיכרון מדהים! במרץ האחרון השתתף בתחרות העוסקת בזכירת המספר פאי וזכר 538,021 מספרים אחרי הנקודה!!

 • ט' איינשטיין

  ט' איינשטיין, השייך לשושלת של אלברט איינשטיין, הוא בעל ידע בהמון נושאים שונים אך מתמחה בעיקר במתמטיקה. כיום הוא עובד על ספר הוכחות במתמטיקה שהולך לשנות את פני העולם!

 • דרימגירל

  דרימגירל היא נערה מקסימה ומתוקה שזכתה בהכל! גם יפה, גם חכמה, גם מוכשרת, גם חברותית, גם נחמדה, בקיצור ילדה מהחלומות. אבל מה שכולם הכי אוהבים בדרימגירל זה שהיא אף פעם לא מוותרת ויודעת- שרק ככה היא תמיד מצליחה.


מקורות מידעביקורות (0)


דירוג כולל למשחק

המשחק יצר דיון משמעותי

התוכן רלוונטי לחומר הנלמד

המשאבים טובים ומותאמים

התלמידים נהנו


זכויות יוצרים לתמונות